Başbakan Yardımcısı Akdoğan:

Başbakan Yardımcısı Akdoğan:
Başbakan Yardımcısı Akdoğan:
-"Midyat'ta hain pusuda şehit düşen polisimize Allah'tan rahmet diliyorum. Milletin evlatlarına kurşun sıkanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur" -"İstanbul İl Başkanlığımıza yönelik silahlı saldırıyı lanetliyorum. Terör Türkiye'yi de, AK Parti'yi de, demokratik siyaseti de dize getiremez"

ANKARA (AA) - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Midyat'ta bir polisin şehit edilmesine ilişkin, "Milletin evlatlarına kurşun sıkanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur" ifadelerine yer verdi.

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından, Mardin'in Midyat ilçesinde, devriye görevi yapan polis aracına terör örgütü PKK mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda bir polisin şehit olması ve bir polisin de yaralanması ile  AK Parti İstanbul İl Başkanlığına düzenlenen saldırıya ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Akdoğan, "İstanbul İl Başkanlığımıza yönelik silahlı saldırıyı lanetliyorum. Terör Türkiye 'yi de, AK Parti'yi de, demokratik siyaseti de dize getiremez. Midyat'ta hain pusuda şehit düşen polisimize Allah'tan rahmet diliyorum, milletin evlatlarına kurşun sıkanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur" ifadelerini kullandı.