Başkan Acehan öğrencilerle bir araya geldi

Başkan Acehan öğrencilerle bir araya geldi
Başkan Acehan öğrencilerle bir araya geldi
ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, kendisini ziyarete gelen Aksoy Koleji öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.Öğrencilerle Çubuk...

ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, kendisini ziyarete gelen Aksoy Koleji öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.

Öğrencilerle Çubuk Belediyesi Meclis Salonu'nda bir araya gelen Acehan, yaptığı konuşmada, hayatta en büyük yatırımın insana ve özellikle gençlere yapılan yatırım olduğunu söyledi.

Öğrencilerin gelecekteki vali, belediye başkanı ve adamı adayları olduğunu belirten Acehan, "Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bunu gözlerinizden okuyabiliyorum. Sizlere güvenimiz tam. Sizler gayret ettikçe, her konuda destekçiniz olacağız" dedi.

Acehan, çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı da kutlayarak, şöyle devam etti:

"Biz eğitime koşulsuz destek veriyoruz. Bunun sonucunu da kat kat göreceğimize yürekten inanıyoruz. Ülkemizin geleceği sizlersiniz. Geleceğe umutla bakabilmemiz için iyi eğitimli bireyler olarak yetişmeniz gerekiyor. Sizler, geleceğimizsiniz. Türkiye 'nin size ihtiyacı var. Ders sınıfta öğrenilir. Öğretmenlerinizi iyi dinleyin. Heyecanınızı asla kaybetmeyin. Heyecanınız yoksa başarılı olma şansınız da yoktur."

Öğretmen Akkız Akarsu da kendilerini kabul eden Başkan  Acehan'a teşekkür etti.