Başkan Acehan, şehit ailelerini ziyaret etti

Başkan Acehan, şehit ailelerini ziyaret etti
Başkan Acehan, şehit ailelerini ziyaret etti
ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Şehitler Haftası ve Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret...

ANKARA (AA) ? Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Şehitler Haftası ve Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla ilçede bulunan şehit ailelerini ziyaret etti.

İlçede bulunan şehit ailelerini ziyaret eden Başkan Acehan ve eşi Müberra Acehan, ziyaret ettikleri ailelerde şehit yakınları ile bir süre sohbet etti.

Evlatlarını şehit veren aileler, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Acehan ve eşine ziyaretten dolayı teşekkür ederken, Başkan Acehan ise vatan için, millet için şehit düşen Mehmetçikleri asla unutmayacaklarını söyledi.

Müberra Acehan ise ziyaretlerde ailelerin çocukları ve torunları ile yakından ilgilendi.

Başkan Acehan'ın kendilerine yaptığı ziyaretten dolayı büyük bir onur duyduklarını ifade eden şehit babası Ramazan Gergin de, "Her zaman bizleri hatırlayıp ziyaretimize geliyorsunuz. Dertlerimize ortak olup çözüm üretme gayretindesiniz. Allah sizden ve devlet büyüklerimizden razı olsun. Allah devletimize zeval vermesin" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Ramazan

  ,

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  Sohbet

  ,

  Vatan

  ,

  başkan

  ,

  zaman