Başkan Acehan'dan partilere ziyaret

Başkan Acehan'dan partilere ziyaret
Başkan Acehan'dan partilere ziyaret
ANKARA (AA) - Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.7 Haziran genel...

ANKARA (AA) ? Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerin ilçe başkanlıklarını ziyaret etti.

7 Haziran genel seçimleri öncesi CHP ve MHP ilçe başkanlıklarını ziyaret eden Başkan Acehan, seçimlere huzur ve barış içerisinde, birlik ve beraberliği bozmadan gidilmesini arzuladıklarını söyledi.  

Sırasıyla MHP İlçe Başkanı Adem Kisecik ve CHP İlçe Başkanı Vural Çokcan ile bir araya gelen Acehan, "İlçemizde muhalefetiyle iktidarıyla nasıl hizmet edebiliriz, nasıl güzel hizmetler getirebiliriz, bunun çabasındayız. Birbirimize karşı hoşgörümüzü ve nezaketimizi koruyarak bu seçim sürecini götürmeyi umut ediyoruz" dedi.

Yapılan ve proje çalışmalar hakkında da bilgi veren Acehan, "Belediyenin bugüne kadar olan borçlarını yapılandırdık ve ödemeye başladık. Biraz zorlanıyoruz ama inşallah ödeyeceğiz. Amacımız hizmet süremizin sonunda vaat ettiğimiz hizmetleri tamamlamış olmak ve ilçemize kalıcı hizmetler bırakmaktır. Bunları yapmak için çalışıyoruz" diye konuştu.

MHP Çubuk İlçe Başkanı Adem Kisecik de her türlü hayırlı hizmetin arkasında olduklarını vurgulayarak, "İlçemizin kazanması için elimizden ne geliyorsa biz de sizlerin yanındayız" ifadesini kullandı.

CHP İlçe Başkanı Vural Çokcan ise "Ben bildim bileli, yaklaşık 20 yıla yakın, nezaketsizlik içeren bir seçim olamamıştır. Bundan sonra da bu duyarlılığı ve nezaketi taşıyacağız. Umarım büyük bir olumsuzluk olmadan bu seçimi de bitiririz" değerlendirmesinde bulundu.