Basketbol: THY Avrupa Ligi

Basketbol: THY Avrupa Ligi
Basketbol: THY Avrupa Ligi
- Organizasyonda grupların belirlenmesinin ardından maç programı açıklandı - THY Avrupa Ligi ilk turunda Fenerbahçe Ülker, Anadolu Efes, Pınar Karşıyaka ve Darüşşafaka Doğuş 10'ar maç yapacak

ANKARA (AA) - Basketbolda THY Avrupa Ligi organizasyonunun grup kuralarının ardından ilk tur maçlarının programı belli oldu.

THY Avrupa Ligi 2015-16 sezonu ilk turunda, Türk ekiplerinden Fenerbahçe Ülker A Grubu, Anadolu Efes B Grubu, Pınar Karşıyaka C Grubu, Darüşşafaka Doğuş ise D Grubu'nda mücadele edecek.

Türkiye 'yi temsil edecek takımların ilk tur gruplarındaki maç programı şöyle:  

 

1. Hafta: (15-16 Ekim)

Fenerbahçe Ülker-Bayern Münih

Limoges-Anadolu Efes

Pınar Karşıyaka-Barcelona

Darüşşafaka Doğuş-Dinamo Sassari

 

2. Hafta: (22-23 Ekim)

Strasbourg-Fenerbahçe Ülker

Anadolu Efes-EA7 Emporio Armani

Panathinaikos-Pınar Karşıyaka

Brose Baskets-Darüşşafaka Doğuş

 

3. Hafta: (29-30 Ekim)

Fenerbahçe Ülker-Real Madrid

Anadolu Efes-Cedevita Zagreb

Pınar Karşıyaka-Zalgiris Kaunas

Unicaja Malaga-Darüşşafaka Doğuş

 

4. Hafta: (5-6 Kasım)

Kızılyıldız-Fenerbahçe Ülker

Laboral Kutxa-Anadolu Efes

Lokomotiv Kuban-Pınar Karşıyaka

Darüşşafaka Doğuş-CSKA Moskova

 

5. Hafta: (12-13 Kasım)

Fenerbahçe Ülker-Khimki

Anadolu Efes-Olympiakos

Pınar Karşıyaka-Stelmet Zielona

Maccabi-Darüşşafaka Doğuş

 

6. Hafta: (19-20 Kasım)

Bayern Münih-Fenerbahçe Ülker

Anadolu Efes-Limoges

Barcelona-Pınar Karşıyaka

Dinamo Sassari-Darüşşafaka Doğuş

 

7. Hafta: (26-27 Kasım)

 

Fenerbahçe Ülker-Strasbourg

EA7 Emporio Armani-Anadolu Efes

Pınar Karşıyaka-Panathinaikos

Darüşşafaka Doğuş-Brose Baskets

 

 

8. Hafta: (3-4 Aralık)

Real Madrid-Fenerbahçe Ülker

Cedevita Zagreb-Anadolu Efes

Zalgiris Kaunas-Pınar Karşıyaka

Darüşşafaka Doğuş-Unicaja Malaga

 

9. Hafta: (10-11 Aralık)

Fenerbahçe Ülker-Kızılyıldız

Anadolu Efes-Laboral Kutxa

Pınar Karşıyaka-Lokomotiv Kuban

CSKA Moskova-Darüşşafaka Doğuş

 

10. Hafta: (17-18 Aralık)

Khimki-Fenerbahçe Ülker

Olympiakos-Anadolu Efes

Stelmet Zielona-Pınar Karşıyaka

Darüşşafaka Doğuş-Maccabi