Beypazarı Belediyesinden evde bakım hizmeti

Beypazarı Belediyesinden evde bakım hizmeti
Beypazarı Belediyesinden evde bakım hizmeti
- Belediyenin hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti, vatandaşlardan ilgi gördü

ANKARA (AA) - Beypazarı Belediyesinin hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti, vatandaşlardan ilgi gördü.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "kaliteli hizmet" adı altında sundukları evde bakım ve sağlık hizmetinin halk tarafından çok beğenildiğini söyledi.

Halkın verilen bu hizmetten memnun kaldığını ifade eden Kaplan, "Vatandaşların talebi doğrultusunda bir doktor, 3 hemşire ile haftanın 6 günü hastalara evlerinde hizmet veriliyor. Şimdiye kadar beldelerde, köylerde ve ilçe merkezinde 7 bine yakın insana bakıldı" dedi.

Kaplan, insanların yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmaların kendisini mutlu eden hizmetlerin başında geldiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Yardıma ihtiyacı olan ve maddi imkanları elvermeyen, yaşlı, engelli insanlarımızı sağlıklarına kavuşturmaya yönelik yaptığımız bu hizmet, benim kadar bu hizmeti verenleri de sevindiriyor. İlçemizde bu çalışma doğrultusunda 3 bin hastaya ulaşılmıştır. Bu hizmetimizi sürdüreceğiz. İnsanlarımızın hayır dualarını almak kadar da güzel bir şey yok."