Beypazarı Belediyesi'nden ramazan yardımları

Beypazarı Belediyesi'nden ramazan yardımları
Beypazarı Belediyesi'nden ramazan yardımları
ANKARA (AA) - Beypazarı Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 300 aileye ramazan ayı dolayısıyla gıda yardımı yaptı.Oluşturulan komisyon tarafından...

ANKARA  (AA) - Beypazarı Belediyesi, maddi durumu iyi olmayan 300 aileye ramazan ayı dolayısıyla gıda yardımı yaptı.

Oluşturulan komisyon tarafından yapılan çalışma ve incelemeler sonucu tespit edilen ailelere, Beypazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan gıda paketleri, ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, yaptığı açıklamada, ramazan ayında her yıl olduğu gibi bu yıl da belediye olarak ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunduklarını belirtti.

Vatandaşların ihtiyacına merhem olmaya çalıştıklarını ifade eden Kaplan, "Bu duygu ve düşüncelerle inşallah her geçen gün biraz daha artan oranda ve sayıda bu desteklerimizi, bu yardımlarımızı vermeye çalışacağız" dedi.

Ramazanda manevi duyguların had safhaya ulaştığını kaydeden Kaplan, şöyle devam etti:

"Ramazan, yardımlaşma değerinin en üst seviyelerde arttığı bir aydır. Bu ramazan ayında Ramazan çadırı kurmadık. Kurmadık ama, gerçek anlamda fakir fukarayı evinde bulup ramazan paketlerimizi onlara kavuşturmanın çabasındayız. Amacımız her evde iftar vakti sıcak bir çorbanın olmasıdır. Ramazan ayının başta Beypazarımız, ülkemize, milletimize, islam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar, barış ve bereket getirmesini temenni ediyorum."


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  gıda

  ,

  sosyal

  ,

  iftar

  ,

  sıcak