Beypazarı Kaymakamı Seyitoğlu'ndan okul ziyaretleri

Beypazarı Kaymakamı Seyitoğlu'ndan okul ziyaretleri
Beypazarı Kaymakamı Seyitoğlu'ndan okul ziyaretleri
ANKARA (AA) - Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık ile Faruk Kefelioğlu İlkokulunu ziyaret etti.Ayvaşık Mahallesi,...

ANKARA (AA) - Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Işık ile Faruk Kefelioğlu İlkokulunu ziyaret etti.

Ayvaşık Mahallesi, Oğuzkent Bölgesi'ndeki okulun öğretmenler odasında, öğretmenlerle bir araya gelen Seyitoğlu, okul ziyaretlerini, eğitim ve öğretimi çok önemsediğini söyledi.

Okul ziyaretlerinde, ilk olarak öğrencilerin kullandığı tuvaletleri incelediğini belirten Seyitoğlu, şöyle konuştu:

"Ziyaretlerimizde öğretmenlerimizle bir araya geliyoruz. Onları dinliyoruz. Bizlerden istekleri olup, olmadığını soruyoruz. Bu okulda fiziki şartlar, öğretmenlerimizin durumu iyi. Okulun temizliği gayet iyi. Temelde bir sorun görmedik. Okul müdüründen de gerekli bilgileri aldık. Bundan sonraki sürelerde de okullarımızda bu tür denetimlerimizi sürdüreceğiz ve ani ziyaretlerimiz olacak. Beypazarı ilçesinde toplamda 9 bin 300 öğrenci eğitim öğretim görüyor. Ülkemizin geleceği bugünün gençleri, yarının büyükleri ile şekilleneceği için çocuklara iyi eğitim verilmesi çok önemli. Biz de bunun gayreti ve çabası içindeyiz."