Beypazarı Kent Konseyi Başkanı Bozkurt, MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti

Beypazarı Kent Konseyi Başkanı Bozkurt, MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti
Beypazarı Kent Konseyi Başkanı Bozkurt, MHP İlçe Başkanlığını ziyaret etti
ANKARA (AA) - Beypazarı Kent Konseyi Başkanı Erdal Bozkurt, beraberinde yürütme kurulu ve komisyon başkanları ile MHP İlçe Başkanlığına ziyarette...

ANKARA (AA) - Beypazarı Kent Konseyi Başkanı Erdal Bozkurt, beraberinde yürütme kurulu ve komisyon başkanları ile MHP İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Kent Konseyi Başkanı Bozkurt, beraberindekilerle ziyaret ettiği MHP İlçe Başkanlığında, ülkenin ve ilçenin sıkıntılı günlerden geçtiğini anımsatarak, bu sıkıntılı günlerde kenetlenerek, sırt sırta vererek hareket etmelerinin doğru olacağını söyledi.

Bozkurt, böylesi sıkıntılı günlerde sağduyulu davranılması gerektiğini ve siyasetçisiyle bürokratıyla el birliği içinde güçlüklerin aşılması gerektiğini, bu anlamda da herkesin üzerine düşeni fazlasıyla yapacağına inancının tam olduğunu belirtti.

İlk olarak MHP İlçe Başkanını ziyaret ettiklerine değinen Bozkurt, şunları kaydetti:

"Ülkemiz gerçekten sıkıntılı günlerden geçiyor. Bir yandan şehit haberleri, bir yandan PKK baskınları, bizleri derinden üzüyor. Bu bağlamda birlikte ve sağduyulu olmamız için, siyasi parti ilçe başkanlarına ziyaretlerde bulunuyoruz. Sayın MHP İlçe Başkanı Hamdi Ayanoğlu, kendilerine aktardığım görüşleri aynen benimsedi ve bizlerle birlikte hareket edeceklerini ve sağduyulu davranacaklarını bize iletti. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum."

Ayanoğlu da Bozkurt ile beraberindekilerin kendilerini ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Kent Konseyi Başkanı Sayın Bozkurt, önemli konuları bize aktardı. MHP olarak bize aktarılan görüş ve önerilerin arkasındayız" dedi.