Beypazarı Ticaret Odası, YÖREX Fuarı'nda ilgi gördü

Beypazarı Ticaret Odası, YÖREX Fuarı'nda ilgi gördü
Beypazarı Ticaret Odası, YÖREX Fuarı'nda ilgi gördü
ANKARA (AA) - Antalya'da Bu yıl 6'ncısı düzenlenen YÖREX Fuarı'nda Beypazarı Ticaret Odasının açtığı stant, ziyaretçilerden ilgi gördü.Beypazarı...

ANKARA  (AA) ? Antalya 'da Bu yıl 6'ncısı düzenlenen YÖREX Fuarı'nda Beypazarı Ticaret Odasının açtığı stant, ziyaretçilerden ilgi gördü.

Beypazarı Ticaret Odası Başkanı Necdet Çalışkan, ürünlerle ve çeşitlilik açısından fuarın gözdesi olduklarını, stantta yer alan coğrafi işaretli kuru ikramı ile havuç lokumu ve benzeri mamullerden ziyaretçilere ikramda bulunduklarını söyledi.

Bu sene fuara katılımın oldukça yüksek olduğunu dile getiren Çalışkan, "Biz da fuara kurumuz ve telkari gümüş işlemeciliği işi ile ilçemizde üretimi yapılan ürünlerle katıldık. Fuar çok verimli geçti. Türkiye 'nin dört bir yanından ve birçok ülkeden gelen ziyaretçiler standımıza yoğun ilgi gösterdi" dedi.

İlçelerini tanıtıcı ürünleri ziyaretçilere ücretsiz sunduklarını anlatan Çalışkan, ziyaretçilerin özellikle kuruyu çok beğendiklerini kaydetti.

Beypazarı'nın tanıtımına yönelik tır yaptırdıklarını, geçen sene tura çıkan tırın bu yıl yine tanıtım turuna çıkmasını sağlayacaklarını anlatan Çalışkan, "Aracımız il il, ilçe ilçe dolaştı ve Beypazarı'nın tanıtımında bulundu. Gerçekten fayda sağladı. Biz tanıtımın önemli olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  Antalya

  ,

  Fuar

  ,

  ilçe

  ,

  gümüş