Beypazarı'nda hırsızlık

Beypazarı'nda hırsızlık
Beypazarı'nda hırsızlık
- Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, 3 ayrı eve giren girdikleri ileri sürülen hırsızlık zanlıları, kaçmaya çalıştıkları sırada polis ekiplerince yakalandı

ANKARA (AA) - Ankara'nın Beypazarı ilçesinde, 3 ayrı eve girdikleri ileri sürülen hırsızlık zanlıları, kaçmaya çalışırken polis ekiplerince yakalandı.

Yapılan açıklamada, ilçenin Hacıkara mahallesinde Muhsin Yazıcığlu, Bülbül ve Aladağ sokaklarda evlere girerek hırsızlık yaptıkları ileri sürülen zanlılar, kaçmaya çalıştıkları sırada ilçenin Ayvaşık mahallesinde, evlerden çaldıkları çok sayıda altın ve ziynet eşyası ile birlikte yakalandı.

Yakalanan zanlıların V.N ve D.B oldukları tespit edilirken, yapılan sorgulamalarında bu kişilerin aynı suçlardan değişik yerlerde arandıkları ve daha öncede sicillerinde bu yönde suç kayıtları olduğu öğrenildi.

Zanlıların evlerine girdikleri ev sahipleri, Emniyet müdürlüğüne getirilerek, ziynet eşyalarının tespiti sonrası çalınan eşyalar kendilerine teslim edilirken, hırsızlardan şikayetçi oldu.

Yakalanan 2 hırsızlık zanlısının ise Emniyetteki sorguları halen sürüyor. Zanlılar sorgulanmalarının tamamlanmasının ardından mahkemeye sevk edilecek.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Ankara

  ,

  suç

  ,

  emniyet