Beypazarı'nda iftar programı

Beypazarı'nda iftar programı
Beypazarı'nda iftar programı
ANKARA (AA) - Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, vatandaşlara her alanda en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi.Ramazanın ilk gününde...

ANKARA (AA) - Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, vatandaşlara her alanda en iyi hizmeti sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Ramazanın ilk gününde basın mensuplarına iftar yemeği veren Kaplan, ramazan ayına ulaşmanın sevincini, tüm Beypazarı halkıyla yaşamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Kaplan, tüm İslam aleminin ve Beypazarı halkının ramazanı şeriflerini tebrik ettiğini belirterek, "Halkımız bize 5 yıl süreyle bir görev verdi. Bu görevin bilincinde olarak, Beypazarı'na ve halkımıza hizmet etme noktasında bir yılı geçkin süredir durmadan çalışıyoruz" dedi.

Aşağı sanayi sitesini, yukarı sanayi sitesi alanına taşıyacaklarını ifade eden Kaplan, bu kapsamda sanayi sitesi esnaflarını ziyaret ederek, görüşlerini aldığını anımsattı.

Önceki günlerde düzenledikleri "22. Uluslararası Beypazarı Festivali"ne de değinen Kaplan, söz konusu festivali belediyeden tek kuruş kullanmadan sponsorların desteğiyle yaptıklarını belirtti.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  İslam

  ,

  Ramazan

  ,

  Belediye

  ,

  kuruş

  ,

  sanayi

  ,

  iftar

  ,

  hizmet