Beypazarı'nda Suriyelilere yardım kampanyası

Beypazarı'nda Suriyelilere yardım kampanyası
Beypazarı'nda Suriyelilere yardım kampanyası
ANKARA (AA) - Beypazarı Belediyesi, Suriyelilere yardım kampanyası başlattı.Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, iş adamları, meslek odası başkanları,...

ANKARA (AA) ? Beypazarı Belediyesi, Suriyelilere yardım kampanyası başlattı.

Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, adamları, meslek odası başkanları, dernek ve vakıf başkanları,  siyasi parti ilçe başkanlarının katılımıyla düzenlediği toplantıda, 2011 yılından bu yana savaşın ve insanlık dramının yaşandığı Suriye halkı için yardım kampanyası başlattıklarını belirterek, herkesin elinden geldiğince bu kampanyaya destek vermelerini istedi.

Beypazarı ilçesinde de 3 bin dolayında Suriye uyruklu vatandaşın yaşadığına dikkat çeken Kaplan, belediye tarafından bu kişilerin hepsine ulaşıldığını ve çeşitli yardımlarda bulunulduğunu bildirdi.

Kaplan, nakdi ve ayni yardımlarla birlikte, giyim, ayakkabı vb. ihtiyaçlar için de yardımda bulunulabileceğini, Beypazarı ilçesinden kısa süre içinde toplanacak yardımları, Suriye'de savaşta mağdur olan halka ulaştıracaklarını ifade etti.

Kaplan, Beypazarı halkının kampanyaya canla başla destek vereceklerini umut ettiğini dile getirerek, "Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum" dedi. 


  ETİKETLER:

  Suriye

  ,

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  Parti

  ,

  Ayakkabı

  ,

  ilçe

  ,

  ,

  siyasi