CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu:

CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu:
CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğdu:
- "Türkiye'de kardeşleri birbirine düşürmek isteyen güçler olabilir. Türkiye'de farklı amaçlar güden çevreler olabilir ama bu halk, bu bilinciyle tarihsel bilinciyle bir arada yaşama duygusuyla buna izin vermeyecek"

ANKARA (AA) -  CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, " Türkiye 'de kardeşleri birbirine düşürmek isteyen güçler olabilir. Türkiye'de farklı amaçlar güden çevreler olabilir ama bu halk, bu bilinciyle tarihsel bilinciyle bir arada yaşama duygusuyla buna izin vermeyecek" dedi.

CHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret eden Erdoğdu, İlçe Başkanı Ali Uysal'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı. İlçede dün akşam terör saldırılarını protesto gösterileri sırasında iki grup arasında çıkan ve 2'si polis 7 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olaylara değinen Erdoğdu, "Beypazarı, Ankara'nın her zaman turizmiyle ekonomisiyle sosyal faaliyetleriyle göz bebeğimiz olan bir ilçe. Biz olayları duyunca çok üzüldük" diye konuştu

Kardeşliğin tesisi için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalıştıklarını belirten Erdoğdu, "Türkiye'de kardeşleri birbirine düşürmek isteyen güçler olabilir. Türkiye'de farklı amaçlar güden çevreler olabilir ama bu halk, bu bilinciyle tarihsel bilinciyle bir arada yaşama duygusuyla buna izin vermeyecek" ifadelerini kullandı.

Erdoğdu, sağduyu çağrısı yaptı.