CHP Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi

CHP Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi
CHP Gölbaşı İlçe Danışma Meclisi
- Ankara İl Başkanı Keskin: - "Önümüzdeki seçimlerde, CHP olarak bütün kesimlerden oy almak istiyoruz"

ANKARA (AA) -  CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin, "Önümüzdeki seçimlerde CHP olarak bütün kesimlerden oy almak istiyoruz" dedi. 

Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen ilçe danışma meclisi toplantısında konuşan Keskin, CHP'nin aday adayı başvurularını 1 Mart'ta kadar uzattığını hatırlattı.

Partisinin tüm il ve ilçe teşkilatlarıyla seçime hazır olduğunu belirten Keskin, "Önümüzdeki seçimlerde CHP olarak bütün kesimlerden oy almak istiyoruz. Seçim kampanyası çalışmalarını tamamladık. Seçimleri, hazır bir şekilde bekliyoruz" ifadesini kullandı. 

 Ankara il yönetiminin bütün eksiklerini tamamladığını kaydeden Keskin, "İnşallah bu seçimde, oyumuzun çok ciddi şekilde artacağına inanıyorum. CHP, Türkiye 'nin birleştirici gücüdür" diye konuştu. 

Gölbaşı İlçe Başkanı Ümit Atak ise 7 Haziran'daki seçimlere birlik ve beraberlik içerisinde hazırlanarak, oylarını artıracaklarını dile getirdi.

Toplantıya, belediye meclis üyeleri, milletvekili aday adayları,  parti teşkilat yöneticileri ve mahalle temsilcileriyle partililer katıldı.