Çubuk Belediye Başkanı Acehan, vatandaşlarla yürüyor

Çubuk Belediye Başkanı Acehan, vatandaşlarla yürüyor
Çubuk Belediye Başkanı Acehan, vatandaşlarla yürüyor
ANKARA (AA) - Çubuk ilçesinde herkesin sağlıklı yaşam için yürüyüş yapmasını isteyen Belediye Başkanı Tuncay Acehan, vatandaşlarla birlikte sabah...

ANKARA (AA) - Çubuk ilçesinde herkesin sağlıklı yaşam için yürüyüş yapmasını isteyen Belediye Başkanı Tuncay Acehan, vatandaşlarla birlikte sabah sporu yapıyor.

Çubuk Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Yeşil Çubuk Parkı içerine yapılan sentetik çimle kaplı yürüyüş yolunda vatandaşlarla birlikte sabah sporu yapan Acehan, ilçede yaşayanların sağlıklı yaşam için spor yapmasını istedi.

Acehan, spor yapmak isteyen herkese her türlü imkanı sağlamaya hazır olduklarını vurguladı.

Yürüyüş yollarının sentetik çimla kaplanarak, bu alanların toz ve çamurdan korunmasının sağlandığını ifade eden Acehan, şunları söyledi:

"Osmanlı Parkı'na yapılan 640 metrelik yürüyüş yolunun ardından Yeşil Çubuk Parkı'nda da yeni yürüyüş yolu yaptık. Yürüyüş yollarımız, güneş ışınlarına, renk solmasına ve aşınmaya dayanıklı sentetik çimle kaplandı. Yürüyüş yollarımızın sentetik çimle kaplanmasıyla, bu alanların toz ve çamurdan arınmış, daha estetik ve temiz bir görünüm kazanması sağlandı. Bu sayede spor yapan hemşerilerimiz toz ve çamurdan rahatsız olmadan sporlarını yapabilecekler."