Çubuk Emniyet Müdürü Demiraslan, görevine başladı

Çubuk Emniyet Müdürü Demiraslan, görevine başladı
Çubuk Emniyet Müdürü Demiraslan, görevine başladı
ANKARA (AA) - Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Bülent Demiraslan görevine başladı.Adıyaman Koruma Şube Müdürlüğünden Çubuk Emniyet Müdürlüğüne...

ANKARA (AA) ? Çubuk İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Bülent Demiraslan görevine başladı.

Adıyaman Koruma Şube Müdürlüğünden Çubuk Emniyet Müdürlüğüne atanan 4. sınıf  Emniyet Müdürü Bülent Demiraslan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede göreve başlamaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İlçede, polis vatandaş işbirliğiyle en iyi hizmeti yapmanın gayreti içerisinde olacaklarını ifade eden Demiraslan "Yaklaşık 20 yıllık meslek hayatımda çeşitli birimlerde çalıştım. Çubuk ilçesi gördüğüm kadarı ile sakin, insanlar işinde gücünde. Ben Çubuk'u sevdim, İnşallah Çubuk halkı da bizi sever. Biz bulunduğumuz görevde halkımıza hizmet etmek için geldik'' diye konuştu.

Çalışmayı seven bir insan olduğunu anlatan Demiraslan, "Çubuk'a güzel hizmetler kazandırmak ve polis halk kaynaşmasını sağlayarak bir yandan da suç ve suçlu ile mücadele etmek insanlarımızın huzur ve refahını temin etmek amacındayız. Daha önceki görev yerlerimizden edindiğimiz tecrübeler ışığında ben ve çalışma arkadaşlarım saat mefhumu gözetmeksizin halka en iyi şekilde hizmet vereceğiz'' ifadesini kullandı.