Çubuk'ta skate park açıldı

Çubuk'ta skate park açıldı
Çubuk'ta skate park açıldı
ANKARA (AA) - Çubuk Belediyesi tarafından Yeşil Çubuk Parkı'nda yapılan skate park (kaykay pisti) açıldı.Açılış, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay...

ANKARA (AA) ? Çubuk Belediyesi tarafından Yeşil Çubuk Parkı'nda yapılan skate park (kaykay pisti) açıldı.

Açılış, Çubuk  Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Alaeddin Bezci, Park ve Bahçeler Müdürü Bahri Şahin ve çok sayıda kaykay tutkunu gencin katılımıyla gerçekleştirildi.

Başkan Acehan, gençlerle bir süre sohbet ettikten sonra patenli ve kaykaylı gençler bir süre gösteri yaptı. Başkan Acehan, gençlerin yaptıkları gösterileri ilgiyle izledi.

Başkan Acehan, konuşmasında gençlere tavsiyede bulunarak, "Sizden bir isteğim olacak, kaykay pistinin hemen karşısında bulunan talimatnameyi ve uyarıları dikkatlice okuyup, özenle uygulamanızı istiyorum. Biz gençlerimizin ve çocuklarımızın sağlıklı ve sporu seven bireyler olarak yetişmesini arzuluyoruz. Bu pisti bu nedenle yaptırarak hizmet koyduk" dedi.

Birinci amaçlarının geleceğin teminatı çocuklara yönelik hizmetler olduğunu ifade eden Başkan Acehan, Çubuklu gençlere yönelik sportif, sosyal ve kültürel yatırımların bundan sonra da devam edeceği sözlerine ekledi.