Duruay, Mahmatlı mahallesini ziyaret etti

Duruay, Mahmatlı mahallesini ziyaret etti
Duruay, Mahmatlı mahallesini ziyaret etti
ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, geçtiğimiz günlerde su baskını yaşanan Mahmatlı mahallesinde incelemelerde bulundu.Duruay,...

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, geçtiğimiz günlerde su baskını yaşanan Mahmatlı mahallesinde incelemelerde bulundu.

Duruay, Mahmatlı mahallesinde yaşanan selden birçok evin zarar gördüğünü belirterek, belediye ekiplerinin sel sularının geldiği dere yatağında genişletme çalışması yaptığını ve evlerin tekrar sel sularından zarar görmemesi için tedbir aldığını söyledi.

Selin olduğu yerde inceleme yaparak çalışmalar hakkında bilgi alan Duruay, "Bu yıl Gölbaşı gerçekten çok fazla yağış aldı. Mahallerimizde dere yatağı yakınlarına yapılan evler sel sularından etkilendi. Gölbaşı Belediyesi olarak her ne kadar tedbirler alınsa da aşırı yağışlar sele dönüştü ve vatandaşlarımızı etkiledi. Vatandaşlarımızın yanlarında olup onlara her türlü desteği verdik ve gerekli tedbirleri tekrar aldık. Allah daha büyük afetler vermesin" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Fatih

  ,

  Belediye

  ,

  İnceleme