Elmadağ Belediyesi'inden evde bakım hizmeti

Elmadağ Belediyesi'inden evde bakım hizmeti
Elmadağ Belediyesi'inden evde bakım hizmeti
ANKARA (AA) - Elmadağ Belediyes'inin geçmiş yıllarda yapmış olduğu hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti, vatandaşlardan...

ANKARA (AA) - Elmadağ Belediyes'inin geçmiş yıllarda yapmış olduğu hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti, vatandaşlardan gelen talep üzerine yeniden başlatıldı.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''kaliteli hizmet'' adı altında sundukları  evde bakım ve sağlık hizmetin halk tarafından çok sevildiğini söyledi.

Elmadağlıların hizmetten çok memnun kaldığını aktaran Şahin, ''Vatandaşın talebi doğrultusunda bir doktor, 2 hemşire ile bugün  itibari ile haftanın 6 günü, günde 23 hastaya tedavi amaçlı bakım hizmeti tekrar verilecek'' dedi.

Sahin, insanın yaşam kalitesini arttırmaya yönelik yapılan bu tür çalışmaların kendisini en çok sevindiren hizmetlerin başında geldiğini belirterek şunları kaydetti:

''Yardıma ihtiyacı olan ve maddi imkanları elvermeyen, yaşlı, engelli insanlarımızı sağlıklarına kavuşturmaya yönelik yaptığımız bu hizmeti benim kadar belediye çalışanlarımız da çok seviyor. Bu hizmeti sunan sağlık ekibimiz de çok seviyor. İlçemizde bu sevgi ile bugüne kadar 6 bin 491 hastaya ulaşılmıştır. Nitelikli hizmet sözde değil özde olan hizmettir. Nitelikli hizmet anlayışınızdan dolayı, bu hizmette emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum.''

Evde Bakim ve sağlık hizmeti uygulamasından faydalanmak isteyenlerin belediyenin Sağlık İşleri Müdürlüğünün 863 06 50 /118 numaralı telefonu aramaları istendi.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Doktor

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  Yaşam

  ,

  engelli

  ,

  hizmet