Etimesgut muhtarlarının Beypazarı gezisi

Etimesgut muhtarlarının Beypazarı gezisi
Etimesgut muhtarlarının Beypazarı gezisi
ANKARA (AA) - Etimesgut ilçesindeki bir grup muhtar, mahalle sakinleri ile tarihi ve turistik ilçe Beypazarı'nı gezdi.Etimesgut ilçesi Ahimesut...

ANKARA (AA) - Etimesgut ilçesindeki bir grup muhtar, mahalle sakinleri ile tarihi ve turistik ilçe Beypazarı'nı gezdi.

Etimesgut ilçesi Ahimesut Mahallesi Muhtarı Aynur Çorakçı ve Tunahan Mahallesi muhtarı Lalezar Comba, bazı mahalle sakinleriyle Etimesgut Belediyesi'nin tahsis ettiği araçla Beypazarı ilçesini gezdi.

Ahimesut Mahallesi Muhtarı Aynur Çorakçı, Beypazarı ziyaretinde kendilerine, Ayvaşık Mahallesi Eski Muhtarı Hasan Matracı ve Türkiye Muhtarlar Federasyonu yönetim kurulu üyesi Kayabükü Mahallesi Muhtarı Muammer Köksal'ın rehberlik ettiğini söyledi.

Ankara'nın yanı başındaki tarihi ilçe Beypazarı'nı şimdiye kadar görmemelerinin büyük bir eksiklik olduğunu niteleyen Çorakçı, "Kısmet bu güneymiş. Mahalle sakimlerimizle Beypazarı ilçesini gördük. Gezilecek çok güzel yerleri var, müzeleri gezdik ve çok beğendik" dedi.

 Tunahan Mahallesi muhtarı Lalezar Comba da kendilerine araç tahsis eden Etimesgut Belediye başkanı Enver Demirel'e teşekkür ederek, "Mahalle sakinlerimizden bazılarının katılımları ile Beypazarı ilçesini gezdik. Çok beğendik. Bize ev sahipliği yapan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  ilçe

  ,

  yönetim