Futbol: Spor Toto 2. Lig

Futbol: Spor Toto 2. Lig
Futbol: Spor Toto 2. Lig
- Hacettepe Teknik Direktörü Kaplan: - "İyi oynayan ve pozisyon üreten taraf bizdik"

ANKARA (AA) - Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta deplasmanda Bayrampaşa'yı 1-0 yenen Hacettepe'de, teknik direktör Mustafa Kaplan, galibiyetin kendileri açısından çok önemli olduğunu söyledi. 

Kaplan, sahaya kazanmak için çıktıklarını belirterek, "İyi oynayan ve pozisyon üreten taraf bizdik" dedi.

Rakiplerine pozisyon vermediklerini isteklerini sahaya yansıttıklarını ifade eden Kaplan, "Direkten dönen iki topumuz ve verilmeyen bir de golümüz var. Rüzgar çok etkili oldu ancak biz oyunumuzu bozmadan, istediklerimizi sahaya yansıttık. Kazanmanın yanı sıra takım halinde yaptığımız takım savunması bizi memnun etti" diye konuştu.

Futbolcularını özverili oyunları nedeniyle kutlayan Kaplan, şöyle devam etti:

"Genç bir takımız. Bu genç ve dinamik takımın daha iyi yerlere geleceğine canı gönülden inanıyorum. Tek tek baktığımızda bu takımda Türk futbolunun geleceğinde de var olabilecek isimler var. Hedefimiz iyi futbolumuzu devam ettirip, mücadelemizi son haftalara kadar sürdürmek. Bu takımın da sabredildiği müddetçe bunu yapacak gücü var."

Kaplan, amaçlarının etkili futbollarını sürdürmek ve yeniden seri yakalamak olduğunu kaydederek, "Maçın hakemini de kutlamak istiyorum. Maçı güzelleştiren ve oyunun oynanmasına izin veren bir tutum sergiledi. Adil yönetimi iki takım için de memnun ediciydi" ifadelerini kullandı.