Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- CHP Ankara milletvekili adayları, Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti

ANKARA (AA) - CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, "Herkese, Cumhuriyet Halk Partisi 'nin güler yüzünü, iddiasını projelerini anlatarak önemli bir çalışmayı gerçekleştireceğiz" dedi.

CHP Ankara milletvekili adayları, Gölbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti. Gök, burada yaptığı konuşmada, önemli bir seçim sürecinden geçildiğini belirterek, milletvekilli adaylarının her birinin değişik zamanlarda toplumun her kesimiyle bir araya geleceğini söyledi. 

İlçe örgütünün çizdiği program çerçevesinde herkesin elini sıkacaklarını anlatan Gök, "Herkese Cumhuriyet Halk Partisi'nin güler yüzünü, iddiasını projelerini anlatarak önemli bir çalışmayı gerçekleştireceğiz. Durmadan, dinlenmeden 7 Haziran'a kadar bütün nefesimizi, varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Yüreğimizi ortaya koyarken en büyük desteği sizlerden alacağız. Biliyoruz ki bu iktidar çökmek üzeredir. Bu iktidar gitmek üzeredir. Gölbaşı'da bu iktidara bir tokat atarak katkıda bulunacaktır" diye konuştu.

 Milletvekili Adayı Necati Yılmaz ise ön seçim sürecinde Türkiye 'nin CHP'yi konuştuğunu belirterek, "Bu defa CHP toplumun sorunlarıyla ilgili ortaya koyduğu çözümleri konuşuyor. Emekliler bizi konuşuyor, çiftçi bizi konuşuyor, kamu çalışanları bizi konuşuyor. esnaf, sanayici, kadın, genç Cumhuriyet Halk Partisi'ni konuşuyor" ifadesini kullandı 

Adaylardan Hikmet Tepe de ön seçimle 86 kişi arasında güzel bir liste oluşturulduğunu dile getirerek, "Bizim milletvekili listemiz devrimci, solcu, halk gerçeği olan Anadolu gerçeğine uygun güzel bir liste. Artık CHP'ye oy vermemek için bir mazeretiniz kalmamıştır" değerlendirmesinde bulundu. 

 CHP'nin ülkeyi yönetmeye hazır olduğunu savunan milletvekili adayı Emre Doğan da "19'unda ufak çaplı bir deprem olacak. Kimyası bozulan AK Parti'nin, kimyasını iyice bozacağız. Biz, toplumun her kesimi için proje ürettik. Geçmişte de bunu yaptık. Bugün de bunu yapıyoruz. Bugün ayağımızı yere daha sağlam basıyoruz" görüşünü paylaştı.