Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- "Milli İttifak" çatısı altında seçime birlikte girme kararı alan BBP ve Saadet Partisi'nin Ankara milletvekili adayları, Gölbaşı'nda ziyaretlerde bulundu

ANKARA (AA) - "Milli İttifak" çatısı altında seçime birlikte girme kararı alan BBP ve Saadet Partisi'nin Ankara milletvekili adayları, Gölbaşı esnafını ziyaret etti.

"Milli İttifak" Ankara 1. Bölge milletvekili adayları Orhan Şahin, Hikmet Karaca ve Ersan Bilgin ile Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Ali Gülhan, seçim çalışmaları kapsamında ilçede esnaf ziyaretinde bulundu.

Adaylardan Şahin, "İki milli gücü bir araya getirip milletin önüne bir alternatif koymak için güç birliğine gittik ve hiçbir problemle karşılaşmadık" dedi.

Karaca da milletin isteği doğrultusunda ittifak yapıldığını belirterek, "Milletimiz şimdiden 'milli iktidar' dedi. Hayırlı olsun diyorum" ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Gülhan ise "Silahımızı kendimiz üreteceğiz. Sanayimizi en son teknoloji çerçevesinde yeniden yapılandıracağız. Tarım ve hayvancılıkta bugüne kadar yapılan tahribatlar önlenecek ve herkes durduğu yerde karnını duyuracaktır. Köyden şehre göçler önlenecek ve köylerdeki tüm arazilerin kullanımı için çalışmalar başlatacağız" şeklinde vaatlerde bulundu.