Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayı Yılmaz: "Çubuklular olarak Ankara'nın siyasetinde de demokrasisinde de ticaretinde de sosyal yaşantısında da biz de varız. Çubuk'ta, Ankara'nın ikinci bölgesinde sandıklar patlayacak"

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara 2. bölge 6. sıra milletvekili adayı Ayhan Yılmaz, "Çubuklular olarak Ankara'nın siyasetinde de demokrasisinde de ticaretinde de  sosyal yaşantısında da biz de varız. Çubuk'ta, Ankara'nın ikinci bölgesinde sandıklar patlayacak" dedi.

Seçim çalışmaları için geldiği Çubuk'ta "Ankara'nın Bebeleri Milletvekili Oluyor" isimli toplantıya katılan Yılmaz, Çubuk başta olmak üzere tüm Ankara'ya hizmet etmek için çaba gösterdiğini söyledi.

Ankara'ya ve hemşehrilerine hizmeti bir makam sahibi olmak düşüncesiyle yapmadığını belirten Yılmaz, "Ankara'nın 2. bölgesinden Ankaralı 4 adayımız var. Allah'ın izniyle biz bu dönemde sizin bize verdiğiniz yetkiyle Ankara'nın 2. bölgesinin kalkınması, gelişmesi için bütün gayretimizle çalışacağız. Bu 4 arkadaşımızın arasından sizin güçlü desteğinizle bakanlar çıkacak inşallah" diye konuştu.

Yılmaz, "Çubuklular olarak Ankara'nın siyasetinde de demokrasisinde de ticaretinde de sosyal yaşantısında da biz de varız. Çubuk'ta, Ankara'nın ikinci bölgesinde sandıklar patlayacak" dedi.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan ise Ankaralıların kendi çocuğunun milletvekili olmasını çok istediğini belirterek, "Bölgemizde Ayhan Yılmaz'ın ve diğer Ankara milletvekillerinin en yüksek oranda oy almasını sağlayacağız" ifadesini kullandı.

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantının ardından Çubuk Kent Konseyi Başkanı İsmail Tekaüt ve üyeleri ziyaret eden Yılmaz, Tekaüt'ten ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Barbaros Mahallesi Kordon Sokak'ta bulunan seçim bürosunun açılışını yapan Yılmaz, mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.