Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Ankara milletvekili adayı Sarıeroğlu: "Milletimizin tercihinin AK Parti'den yana olacağına inanıyoruz"

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara 1. bölge milletvekili adayı Jülide Sarıeroğlu, "Milletimizin tercihinin AK Parti'den yana olacağına inanıyoruz" dedi.

Gölbaşı'nda seçim bürosu açılışına katılan Sarıeroğlu, "Milletin kalbinde 13 yıldan beri taht kurduğumuzu düşünüyorum. Bugün Ankara'nın her köşesinde tutmadık el, gitmedik kapı bırakmamak için yoğun mesai içerisindeyiz. Bu çalışmalarımızda gördük ki gerçekten hem kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan hem Genel Başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu milletimizin kalbine taht kurmuş" diye konuştu.

Sarıeroğlu, 9 seçimden tarih yazarak çıktıklarını belirterek, "İnşallah 7 Haziran akşamı, 8 Haziran sabahı Türkiye tekrardan AK Parti  iktidarı ile geleceğe, günümüzden öteye doğru hızlı adımlarla ilerlemek üzere önemli bir karar verecektir. Biz milletimizin ferasetinin bu seçime de ziyadesiyle yansıyacağını biliyoruz. Milletimizin tercihinin AK Parti'den yana olacağına inanıyoruz" dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ise "Bundan önceki seçimlerde nasıl seçim akşamı sandıklar açıldığında AK Partimiz birinci çıktıysa inşallah Türkiyemizde 7 Haziran akşamı AK Partimiz, yeniden güçlü bir şekilde iktidar olacak" ifadelerini kullandı.

Seçim bürosu açılışına Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay da katıldı.