Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ANKARA (AA) - AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan ve Gölbaşı ilçesinde esnafı ziyaret etti.Beraberinde AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman...

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan ve Gölbaşı ilçesinde esnafı ziyaret etti.

Beraberinde AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve bir grup partiliyle Gölbaşı Semt Pazarına gelen Alpaslan, tezgah başına geçerek, satış yaptı.

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Alparslan, burada yaptığı açıklamada, AK Parti'nin 1 Kasım'da tek başına iktidar olacağına inandığını belirtti.

Alparslan "Bu kanaatlerinin oluşmasında insanlar özellikle 7 Haziran'dan bugüne gelinene kadar diğer siyasi partilerin takındığı tavırları bizlerle paylaşıyorlar. AK Parti haricinde hiçbir siyasi partinin samimi bir şekilde hükümet kurmak istemedi. Seçim öncesi vaatlerinin, siyasi hedeflerinin arkasında durmadıklarını vurguladılar" dedi.

Türkiye 'ye hizmet etmeye devam edeceklerini anlatan Alpaslan, şöyle konuştu:

"Ülkemizin hem içeride huzur ve barışını hem istikrarını hem bütünlüğünü bozmak için pek çok kaos planı ortaya konuyor. Bu kaos planlarının bir kısmı da ülkemizi hem bölgemizdeki ateş çemberinin içine çekmek için kullanılıyor hem de bir takım siyasi partiler ve onların illegal yapılanmaları, taşeronları tarafından destekleniyor. Ne olursa olsun milleti, devlete düşünen kimse yok. Biz bu sebeple biliyoruz ki diğer siyasi partiler içi boş, kuru vaatlerle şunu yapacağız, bunu yapacağız, o üç veriyorsa ben beş fazlasını vereceğim diye bizi kandırmaya devam ediyorlar."