Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- MHP Ankara Gölbaşı ilçe yönetimi ile MHP Ankara milletvekili adayları Erkan Haberal, Sultan Gündüz, Kronos Otel'de muhtarlarla bir araya geldi

ANKARA (AA) - MHP Ankara Gölbaşı ilçe yönetimi ile MHP Ankara milletvekili adayları Erkan Haberal, Sultan Gündüz, muhtarlarla bir araya geldi.

Kronos Otel'de düzenlenen toplantıya, MHP Ankara milletvekili adayları Erkan Haberal, Sultan Gündüz, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mahmut Aksoy ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda konuşan Haberal, partisinin ülkeyi yönetmeye talip olduğunu belirterek, " Milliyetçi Hareket Partisi , bu ülkeyi yönetmek için yeterli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin namusunun sigortasıdır. Milli birlik ve beraberliğin sigortasıdır. Kardeşliğimizin, bin yıllık kardeşliğimizin sigortasıdır. Bayrağımızın, dilimizin, dinimizin sigortasıdır. Bunun için sizden oy istiyoruz" dedi.

7 Haziran seçimlerinde 13 yıllık iktidarın millet tarafından düşürüldüğünü belirten Haberal, şunları kaydetti:

 "7 Haziran seçimlerini örnek olarak görmeyin ve sakın kötü olarak yorumlamayın. 7 Haziran seçimleri 13 yıllık bir iktidarı düşürmüştür. Bu millet bunu gerçekleştirmiştir. 1 Kasım seçimlerinde bu milletin ne yapacağını biz gayet iyi biliyoruz. Onun için bize destek olun. 1 Kasım seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi'nin seçimden en güçlü parti olarak çıkması için lütfen bize destek olun."

MHP Ankara milletvekili adayı Sultan Gündüz de slayt eşliğinde AK Parti iktidarı döneminde yapılan yanlışları muhtarlarla paylaştı ve MHP'ye oy istedi.