Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Doğan: - "Ülke için en önemli şey, birlik ve beraberliktir. Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu ülke bütün sıkıntıları çözecektir"

ANKARA (AA) - Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 1. Bölge milletvekili adayı Mesut Doğan, "Ülke için en önemli şey, birlik ve beraberliktir. Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu ülke bütün sıkıntıları çözecektir" dedi.

Doğan, Gölbaşı ilçesinde esnafı ve pazar yerlerini ziyaretinde yaptığı konuşmada, Türkiye üzerinde emelleri bulunanların, kendilerine uygun zeminin oluşmasını sağlayacak adımlar attığını söyledi.

Siyasette kutuplaşma zemini oluşturulduğunu savunan Doğan, "Ekonomide çökme, sosyal hayatta çürüme, toprak bütünlüğü hususunda bölünme zemini oluşturuldu. Bölgemizde savaş zemini oluşturuldu. Bütün bunlar önemli sıkıntılar ama en tehlikelisi ve önemlisi kutuplaşma sorunudur" diye konuştu.

Esnaf ziyaretlerinde, kendileri adına sevinmelerine karşın ülke için üzüldükleri bazı durumlarla karşılaştıklarını belirten Doğan, şunları kaydetti:

"Bize diyorlar ki 'Saadet Partisi'ni seviyoruz. Size sonuna kadar kapımız açık ama A partisi buraya giremez.' Başka bir yerde de 'B partisi buraya asla giremez.' Yani bütün partilerin giremediği noktalar var. Ama Saadet Partisi hepsine girebiliyor. Bundan dolayı da bu ülkede Saadet Partisi, bütün partilerin ortak paydasıdır."

- AK  Parti ve CHP ilçe seçim bürolarına ziyaret

Ülkedeki kutuplaşmayı ortadan kaldıracak tek parti olduklarını öne süren Doğan, "Esnaf gezimizi yaparken CHP'nin seçim bürosuna denk geldik. Gittik onlara başarı diledik, çay içtik. AK Parti seçim bürosuna da gittik, onları da ziyaret ettik. Çünkü inanıyoruz ki ülke için en önemli şey, birlik ve beraberliktir. Birlik ve beraberlik sağlanırsa bu ülke bütün sıkıntıları çözecektir" ifadelerini kullandı.