Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayı Çam, çalışmalarını Çubuk'ta sürdürdü

ANKARA (AA) - AK Parti Ankara 2. bölge 3. sıra milletvekili adayı Lütfiye Selva Çam, Ankara'nın Çubuk ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan'ı makamında ziyaret eden Çam, daha sonra Çubuk Muhtarlar Derneğinde muhtarlarla bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın muhtarlara çok büyük önem ve değer verdiğini belirten Çam, bundan dolayı milletvekilliği adaylığının açıklanmasının ardından ilk seçim çalışmasına muhtarlar derneğini ziyaretle başladığını söyledi.

Çubuk'un kendi için ayrı bir önemi olduğunu dile getiren Çam, "Muhtarlarımızın ne kadar önemli olduğunu çok çok iyi biliyorum" dedi.

Çam, şunları söyledi:

"Bölgenin tek kadın milletvekili adayı olarak hem sizlerle hem de kadınlarımızla daha yoğun çalışacağız. Bölgenin kadınlarına yönelik sorunlarını da daha çok yakından takip edeceğim. İnşallah hep birlikte güzel çalışma gerçekleştireceğiz."

Çubuk Belediye Başkanı Acehan ise "Çubuk halkı her zaman Ak Parti'ye çok büyük destek vermiştir. İnşallah bu seçimde de en iyi şekilde destek verecektir" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çubuk Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Şan da "Çalışmalarınıza muhtarlardan başlamış olduğunuz için çok mutluyuz ayrıca bir Çubuklu olarak Çubuk bölgesinden de bir milletvekili adayı olması dolayısıyla çok sevinçliyiz" diye konuştu.

Çam, esnaf ziyaretinin ardından Çubuk Şehir Müzesini gezdi.