Gölbaşı Belediyesinden pazar yerlerinde köpüklü temizlik

Gölbaşı Belediyesinden pazar yerlerinde köpüklü temizlik
Gölbaşı Belediyesinden pazar yerlerinde köpüklü temizlik
ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi, vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmaları için pazar yerlerini köpükleyerek dezenfekte...

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi, vatandaşların temiz ve sağlıklı bir ortamda alışveriş yapmaları için pazar yerlerini köpükleyerek dezenfekte ediyor. 

Gölbaşı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe merkezindeki Seğmenler ve Gazi Osman Paşa mahallelerindeki pazar yerleriyle, Toki ve İncek pazar yerlerini köpüklü suyla yıkıyor.

Ekipler, ayrıca pazar yerlerini dezenfekte etmek için temizlik aracı da kullanıyor. 

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, pazar yerlerinin özellikle yaz aylarında meyve ve sebze atıkları yüzünden çok kirlendiğini belirtti. Bu nedenle pazar alışverişi öncesinde ve sonrasında Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin pazar yerlerini temizlemeleri için seferber ettiklerini anlatan Duruay, köpüklü suyla yapılan temizlikle pazar yerlerini kirlilikten kurtardıklarını ifade ederek, "Pazar yerlerimiz mis gibi koksun istiyoruz ve bunun için çaba harcıyoruz. Gölbaşılı vatandaşlarımızın temiz ortamda alışveriş yapmaları için çalışmalarımız devam edecek" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Fatih

  ,

  Belediye

  ,

  Pazar

  ,

  Alışveriş

  ,

  ilçe