Gölbaşı'nda "Liseler Arası Ses Yarışması" düzenlendi

Gölbaşı'nda "Liseler Arası Ses Yarışması" düzenlendi
Gölbaşı'nda "Liseler Arası Ses Yarışması" düzenlendi
ANKARA (AA) - Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde "Liseler Arası Ses Yarışması" düzenlendi.Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi Konferans Salonunda...

ANKARA (AA) - Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde "Liseler Arası Ses Yarışması" düzenlendi.

Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen ses yarışmasında öğrenciler, Türk Sanat Müziği, pop ve rap müzik dalında yarıştı.

Öğrenciler arasında dayanışma ve kardeşlik duygularını geliştirmek, çocukların yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenen yarışmaya, Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi ve Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri katıldı.

Jüri üyeleri, yarışmada ses, entonasyon, şarkı seçimi, ses kalitesi, kılık kıyafet gibi kriterlere göre öğrencilere puan verdi.

Yarışmada, Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi'nden Elmas İler birinci, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden Elif Kum ikinci ve Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi'nden Tangül Çakmak üçüncü oldu.

Dereceye girenlere ödülleri, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Sibel Beyiz ve Doktor Şerafettin Tombuloğlu Lisesi Müdürü Ramazan Toptaş tarafından verildi.