Gölbaşın'daki parklarda yenileme çalışmaları

Gölbaşın'daki parklarda yenileme çalışmaları
Gölbaşın'daki parklarda yenileme çalışmaları
ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan parklardaki oyun gruplarını yenileniyor.Belediyeden...

ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan parklardaki oyun gruplarını yenileniyor.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, ekipler parklardaki kırık ve yıpranmış oyun gruplarını yeni, modern ve eğlenceli oyun gruplarıyla değiştirerek hizmete açıyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ayrıca ilçe genelindeki parklarda kış hazırlarını sürdürerek, parklarda bakım ve onarımlarını hızlı bir şekilde devam ettiriyor.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, "Gölbaşı'nda yeni nesil parklarımızda dünya standartlarında alanlar oluşturuyoruz. Park Bahçeler Müdürlüğü ilçe genelinde kurduğu yeni nesil parklarla çocukların ve ebeveynlerin kaliteli zaman geçirmesini sağlıyor. Estetik, sağlıklı, güvenli ve çocukların ilgiyle yaklaştığı yeni nesil oyun grupları hızla mahallelere kurulmaya devam ediyor" ifadelerini kullandı.