Haşlak, milletvekilli aday adayı olduğunu açıkladı

Haşlak, milletvekilli aday adayı olduğunu açıkladı
Haşlak, milletvekilli aday adayı olduğunu açıkladı
ANKARA (AA) - Gölbaşı Belediyesi eski Başkanı Abdulnasır Haşlak, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olacağını...

ANKARA (AA) ? Gölbaşı Belediyesi eski Başkanı Abdulnasır Haşlak, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olacağını bildirdi.

Haşlak, yaptığı açıklamada, haziran ayında yapılacak seçimin Türkiye açısından tarihi önem arz ettiğini belirterek, "Biz de Allah nasip ederse tabi teşkilatımız, partimiz, genel merkezimiz onay verirse Ankara"dan aday adayıyız" dedi.  

Haşlak, yıllardır bu davaya hizmet etmek için çalıştığını ifade ederek, şunları kaydetti:

"Yaklaşık 35 yıldır ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyeliği, belediye başkanlığı yapmış bir kardeşiniz olarak siyasetle iç içe olan bir insanım, Türkiye 12 yılda çok büyük merhaleler kat etti. Bizim de bu yürüyüşe katkımızın olması amacıyla aday adaylığımı açıklıyorum. "Bu davada, bir makam olduğu zaman buradayız, makam olmadığı zaman başka yerdeyiz" anlayışı içerisinde hiçbir zaman olmadım. Bugün de aynı kanaatteyim. Aday oluruz ya da olmayız bizim için hiç fark etmez. 

Bu kadroların, bu partinin, ülkeye ciddi hizmetler yaptığına inanıyorum. Hala da AK Parti 'ye bu milletin ihtiyacı var diye düşünüyorum. Çünkü; dışarıda içeride ülkemizi bekleyen çok ciddi sorunlar var. Önümüzdeki seçimlerden sonra AK Parti inşallah tekrar iktidara gelecektir. Türkiye'ye çok büyük kazanımlar, değişimler sağlamaya, ekonomik ve siyasi olarak dış politikada aynı hızlı çalışmalarına inşallah partimiz devam edecektir. Bizde bu konuda karınca karanınca katkı sağlamaya bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz."