Karayollarında durum

Karayollarında durum
Karayollarında durum
ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel...

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre,  Balıkesir -Dursunbey yolunun 49-50 ve 53-54 kilometreleri arasındaki (Akbaşlar Mahallesi mevkisi) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 19 Haziran'a kadar 14.00-16.00 saatleri arası yol ulaşıma kapatılacak.

Erdemli-Silifke-Taşucu-13. Bölge sınır yolunun 229-230 kilometreleri arasında bugün 14.00-17.00 saatleri arasında patlatma yapılacağından yol araç ve yaya trafiğine kapalı olacak.

TEM Otoyolu'nun Gebze- İzmir -Orhangazi Otoyolu (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) çalışmaları nedeniyle Gebze Gişelerden TEM Otoyolu'na girdikten sonra TEM Otoyolu Gebze Köprülü Kavşağı Ankara yönü katılım kolu (350 metre) trafiğe kapatılacak. Ankara yönüne gidecek sürücüler için gişelere gelmeden D-100 (Devlet yolu) üzerindeki Gebze Kavşağı'nda gerekli trafik işaretlemesi ve bilgilendirmeler yapılacak.