Karayollarında durum

Karayollarında durum
Karayollarında durum
ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. Karayolları Genel...

ANKARA (AA) - Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün günlük yol durumu bültenine göre, otoyol ve boğaz köprü geçişleri 28 Eylül sabahı saat 07.00'a kadar ücretsiz olacak.

Gebze-Orhangazi- İzmir (İzmit Körfez Geçişi ve bağlantı yolları dahil) Orhangazi -Bursa kesimi 61. kilometrede Gemlik viyadüğündeki PL-08 ve PL-09 ayaklarının başlık kirişi çalışmaları yapılacağından, 30 Eylül'e kadar Bursa-Yalova Devlet yolunun 18. kilometresinde mevcut trafik akışının 4. etap trafik işaretleme projesine uygun olarak trafik akışı sağlanıyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmesi gerekiyor.

Konya -Aksaray il sınırı-Aksaray yolunun 0-64. kilometreleri arasında muhtelif kesimlerde yol yapım çalışmaları ve toprak işleri nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor.