"Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışması

"Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışması
"Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışması
ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odasınca (ATO) düzenlenecek "Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışmasına başvurular yarın başlayacak. ATO'dan yapılan...

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odasınca (ATO) düzenlenecek "Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışmasına başvurular yarın başlayacak. 

ATO'dan yapılan açıklamaya göre, yarışmaya her yaş grubundan amatör ve profesyoneller katılabilecek. Ankara'yı anlatan her türlü fotoğrafın yarışabileceği organizasyonla, Başkent ve değerleri konusunda farkındalık oluşturmak, Ankara'nın değerlerini tanıtmak, yaşatılması ve kayıt altına alınmasına katkı vermek, şehrin tanıtılmasını sağlamak amaçlanıyor.

Her yarışmacının 4 ayrı fotoğrafla katılabileceği "Kare Kare Ankara" fotoğraf yarışmasında başvurular, "http://karekareankara.atonet.org.tr" adresinden yapılabilecek. Daha önce hiçbir yarışmada ödül almamış ve sergilenmemiş fotoğraflarla başvuruda bulunulabilecek yarışmada, fotoğrafların ebatlarının 3 megabayttan küçük, 12 megabayttan büyük olmaması şartı aranacak.

Yarışmaya başvurular, yarın başlayacak ve 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Yarışmada birinci seçilen esere 5 bin lira, ikinci esere 3 bin lira, üçüncü esere 2 bin lira, mansiyon alan yarışmacıya ise bin lira ödül takdim edilecek. Yarışmada ayrıca jüri özel ödülü de verilecek.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  YAŞ

  ,

  Fotoğraf

  ,

  lira

  ,

  ödül

  ,

  2015

  ,

  kayıt