Kaymakam Yiğit, Akyurt'a veda etti

Kaymakam Yiğit, Akyurt'a veda etti
Kaymakam Yiğit, Akyurt'a veda etti
ANKARA (AA) - Akyurt'taki görev süresi sona eren Kaymakam Mustafa Yiğit için veda yemeği düzenlendi.Yemekte konuşan Yiğit, Akyurt'ta görev yapmaktan...

ANKARA (AA) - Akyurt'taki görev süresi sona eren Kaymakam Mustafa Yiğit için veda yemeği düzenlendi.

Yemekte konuşan Yiğit, Akyurt'ta görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Birçok ilçede kaymakamlık yaptım. Her bölgeden hala görüştüğümüz insanlar var ancak Akyurt'ta insanlarla daha fazla şey paylaştık" dedi.

Akyurt'ta 6 yıldır görev yaptığını belirten Yiğit, "helallik" isteyerek, "İstemeden birbirimizin kalbini kırmış olabiliriz. Herkesten hakkını helal etmesini istiyorum. Ne yaptıysak, ne söylediysek devletimiz içindir. Kişisel hiçbir sebebi yoktur" diye konuştu.

Yemeğe katılan Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ise "Vedalaşmalar her zaman zor olmuştur. Kaymakam bey ile 6 yıl uyum içinde çalıştık. Kendisi en uzun süre ilçemize hizmet eden kaymakamlarımızdan birisidir. Merkeze atanan kaymakamımıza ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum, yeni görevinde başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Ayantaş, Yiğit'e hediye takdim etti. Yemeğe, Ayantaş'ın eşi Şenay Ayantaş, Belediye Başkan Yardımcısı Ayla Can, kurum amirleri ve belediye meclis üyeleri katıldı.