Kazan Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı

Kazan Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı
Kazan Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı
ANKARA (AA) - Kazan Ziraat Odası 9. Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa Mehmet Ünal seçildi.Belediye Kültür Merkezinde yapılan genel kurul...

ANKARA (AA) - Kazan Ziraat Odası 9. Olağan Genel Kurulu'nda, başkanlığa Mehmet Ünal seçildi.

Belediye Kültür Merkezinde yapılan genel kurul toplantısına Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, çevre ilçelerin oda başkanları ve çiftçiler katıldı.

Divan Başkanlığını Kızılcahamam Ziraat Odası Başkanı Vefa Peçenek'in yaptığı genel kurulun gündemine alınan 9 madde görüşülerek oy birliği ile karara bağlandı.

Genel kurulda oda başkanlığı için mevcut Başkan Mahmut Sıtkı ve Mehmet Ünal aday oldu. Yapılan seçimde Mahmut Sıtkı 18, Mehmet Ünal da 25 oy aldı.

Başkanlığa seçilen Ünal, yaptığı açıklamada, bir günde üç mutluluğu birden yaşadığını belirterek, " Bugün benim doğum günüm, ayrıca Sevgililer Günü ve seçimleri de yine bugün kazandım. Teveccühlerinden dolayı bütün çiftçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben de bir çiftçiyim ve sorunları yakınen biliyorum yaşıyorum. Yönetimimizle birlikte, çiftçi arkadaşlarımızla birlikte sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız" dedi.