Kazan'da başarılı müteahhitler ödüllendirildi

Kazan'da başarılı müteahhitler ödüllendirildi
Kazan'da başarılı müteahhitler ödüllendirildi
ANKARA (AA) - Kazan Belediyesi, ilçede yaptıkları binaların dış estetiğine önem veren ve çevre düzenlemesini en iyi şekilde gerçekleştiren...

ANKARA (AA) ? Kazan Belediyesi, ilçede yaptıkları binaların dış estetiğine önem veren ve çevre düzenlemesini en iyi şekilde gerçekleştiren müteahhitleri ödüllendirdi.                         

Geçen yıl inşaatlarına yapı kullanım izin belgesi alan 62 firma arasında yapılan seçimle en başarılı 3 müteahhit belirlendi. 5 kişilik komisyon tarafından yapılan seçimde çok katlı binada iç-dış estetik ve çevre düzenlemesi, modern görüntü, kullanılan malzeme kalitesi gibi kriterler dikkate alındı.

Değerlendirmede Mustafa Erol ( Aydın İnşaat) birinci olurken, Adem Türkün (Türkün İnşaat) ikinciliği, Harun Atlı ise (Atlı Tarım ve İnşaat) da üçüncülüğü elde etti.

Başarılı müteahnitlerin plaketleri  Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Belediye Meclis üyeleri Mehmet Ünal ve Hüseyin Bayar tarafından verildi.

Çevreye duyarlı binalar yaparak örnek ve yaşanabilir mekanlar oluşturdukları için müteahhitleri tebrik eden Ertürk, "Biz, belediye olarak şehrin estetiğine önem veriyoruz. İnsanların yaşadığı binaların beton yığını olmasını istemiyoruz. Estetik görünüm ve çevre düzenlemesi bakımından öne çıkan güzel örneklerin daha da artmasını bekliyoruz" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Aydın

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Tarım

  ,

  İnşaat

  ,

  Modern

  ,

  firma