KYK'lı gençlerden gazilere vefa ziyareti

KYK'lı gençlerden gazilere vefa ziyareti
KYK'lı gençlerden gazilere vefa ziyareti
ANKARA (AA) - Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara Gazi Kız Yurdu öğrencileri "Elimizin Lezzeti Şifa Olsun" sloganıyla gazileri ziyaret etti.KYK...

ANKARA (AA) - Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara Gazi Kız Yurdu öğrencileri "Elimizin Lezzeti Şifa Olsun" sloganıyla gazileri ziyaret etti.

KYK Genel Müdürü Sinan Aksu'nun eşinin de katılımıyla yaprak sarması ve kek hazırlayan öğrenciler, TSK Bilkent Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi'nde tedavisi devam eden gazileri unutmadı.

Öğrencilerin, dinlenme ve sohbet odasında vatan ve bayrak için canını ortaya koyan kahraman gazilerle buluştuğu ve onlarla sohbet ettiği ziyarette, öğrencilerin elleriyle hazırladıkları yaprak sarması, kek ve içecekler şifa dilekleriyle gazilere  ikram edildi.

Ev yemeklerini özlediklerini ifade eden gaziler, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek gençlere teşekkür etti.

Ziyarette, rehabilitasyon ve bakım merkezini tanıtan bir sinevizyon gösterisi izleyen KYK'lı gençler, gazilerin isimlerinin ve özel eşyalarının bulunduğu Gazi Müzesi'ni de gezdi.