Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Albimo Alanyaspor Teknik Direktörü Kalpar: "İyi mücadelenin karşılığında 3 puanı aldık" - Osmanlıspor Teknik Direktörü Tütüneker: "Daha 9 maç var, her şey bitmedi ama darbe aldık"

ANKARA (AA) - PTT 1. Lig'de Osmanlıspor'u deplasmanda 2-1 yenen Albimo Alanyaspor'da, teknik direktör Hüseyin Kalpar, "İyi mücadelenin karşılığında 3 puanı aldık" dedi.

Kalpar, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Osmanlıspor galibiyetinin kendilerini ilk 6 hedefine bir adım daha yaklaştırdığını söyledi.

Karşılaşmanın zorlu geçeceğinin bilinciyle başkente geldiklerini belirten Kalpar, "Her iki takım için de önemli bir maçtı. Doğru mücadele etmemiz gerekiyordu. Zaman zaman hatalar yaptık ama oyun disiplininden hiç kopmadık. İyi mücadelenin karşılığında 3 puanı aldık" diye konuştu.

 

- Osmanlıspor cephesi

 

Osmanlıspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker ise ikinci yarı adeta tek kale oynamalarına rağmen bir türlü galibiyet golünü bulamadıklarını dile getirdi. 

Albimo Alanyaspor ceza sahasına 17-18 orta yaptıklarını dile getiren Tütüneker, "Birilerin oraya girmesi lazım. Bu kadar emek var. İki, üç gol çıkması gerekiyor. Golü bulamadığımız zaman sıkıntı yaşıyoruz. Milli maç arasından sonra lig devam edecek. Daha 9 maç var, her şey bitmedi ama darbe aldık" ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Oyun

  ,

  Galibiyet

  ,

  Ceza

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  zaman

  ,

  maç

  ,

  Osmanlıspor