Maçın ardından

Maçın ardından
Maçın ardından
- Osmanlıspor Teknik Direktörü Tütüneker: "Bu ligde önce mücadeleyi ön plana koymanız lazım" - Boluspor Teknik Direktörü Erginer: "Mücadele ve oyun olarak zaman zaman ortak olduğumuz maça skor olarak ortak olamadık"

ANKARA (AA) - PTT 1. Lig 'de Boluspor'u 3-1 yenen Osmanlıspor'un teknik direktörü Uğur Tütüneker, "Bu ligde önce mücadeleyi ön plana koymanız lazım" dedi. 

Tütüneker, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, bu galibiyete ihtiyaçları olduğunu belirterek, "Takımımı öncelikle mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Kalan maçlarımızda da bunu sergilememiz gerekiyor. Yedi zorlu maçımız daha var ve ona göre konsantrasyonumuzu iyi sağlamamız lazım. Hata yapmamamız gerekiyor. Biraz daha üzerine koymamız lazım" diye konuştu. 

Geçen haftanın kendileri açısından çok kötü olduğunu vurgulayan Uğur Tütüneker, "Belki geldiğimden beri en kötü maçımızdı. Bu ligde önce mücadeleyi ön plana koymanız lazım. Bunu yaptığınız zaman , istek ve arzuyu da ekleyince başarı oluyor. Geldiğimden beri 11. maçımızı oynadık. Bunların 8-9'unda çok ürettik, bir türlü golü bulamadık. Golü de bulduğun zaman arkası geliyor" ifadelerini kullandı.

 

- Boluspor cephesi 

 

Boluspor Teknik Direktörü Reha Erginer ise "Mücadele ve oyun olarak zaman zaman ortak olduğumuz maça skor olarak ortak olamadık" dedi.

İki takımın da son haftalarda sıkıntılı bir dönem geçirdiğinin altını çizen Erginer, "Buraya bu sıkıntılı dönemi sonlandırmak için gelmiştik. Daha önce yapmamız gerekenleri 3-1 geri düştüğümüz zaman yaptık. Galibiyetin iki tarafa da dönebileceği bir maçtı. Bireysel hatalar, bıçak sırtı giden maçı aleyhimize çevirdi. Artık ayağa kalkacak duruşu sahaya yansıtmamız ve bir an önce toparlanmamız gerekiyor" şeklinde konuştu. 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Oyun

  ,

  Skor

  ,

  Lig

  ,

  zaman

  ,

  Osmanlıspor