MHP Çubuk İlçe Teşkilatı istişare toplantısında bir araya geldi

MHP Çubuk İlçe Teşkilatı istişare toplantısında bir araya geldi
MHP Çubuk İlçe Teşkilatı istişare toplantısında bir araya geldi
ANKARA (AA) - MHP Çubuk İlçe Başkanlığı tarafından genel seçimler öncesi istişare toplantısı yapıldı.Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür...

ANKARA (AA) - MHP Çubuk İlçe Başkanlığı tarafından genel seçimler öncesi istişare toplantısı yapıldı.

Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan MHP Çubuk İlçe Başkanı Adem Kisecik, MHP Çubuk ilçe teşkilatı olarak seçimlere en iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi.

MHP'den ayrılanları eleştiren Kisecik, "Ne mutlu bize ki şevkimize şevk katanlarla bir aradayız. Ne mutlu bize ki dünün tecrübesiyle yarınlarımıza ışık tutan aksakallılarımızla bir aradayız" dedi.

Daha sonra MHP Ankara 2. Bölgeden milletvekili adaylarından Alparslan Sucu, Ender Etem Hatay, Rubil Gökdemir ve Yaşar Yıldırım sırayla söz alarak 1 Kasım'da gerçekleşecek genel seçimler için destek istedi.

 Slayt gösterileri eşliğinde partinin genel seçimlere ilişkin vaatleri de anlatıldıktan sonra program sona erdi.  

Programa MHP Anlara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, MHP Çubuk Belediyesi Meclis üyeleri Recep Öz, İhsan Mutlu, MHP Ankara 2. Bölgeden milletvekili adaylarından Alparslan Sucu, Ender Etem Hatay, Rubil Gökdemir, Yaşar Yıldırım, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve partililer katıldı.