Milletvekili seçiminin ardından

Milletvekili seçiminin ardından
Milletvekili seçiminin ardından
-AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Demirbaş: -"Vatandaşımız tek başına iktidarın ancak bu millete hizmet edebileceğini göstermiştir"

ANKARA (AA)  ? AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Baki Demirbaş, 1 Kasım Genel Seçimi sonuçlarıyla ilgili "Vatandaşımız tek başına iktidarın ancak bu millete hizmet edebileceğini göstermiştir" dedi.

Demirbaş, partisinin ilçe başkanlığı binasında düzenlediği basın toplantısında, seçim sonuçlarının AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesi adına çok sevindirici olduğunu, ancak bölge milletvekili adayı Ayhan Yılmaz'ın seçilememesi nedeniyle de üzüldüklerini belirtti.

Bu seçimlerde elde edilen sonucun Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını gösterdiğini ifade eden Demirbaş, ''Seçim sonuçları ülkemize ve tüm İslam coğrafyasına hayırlı olsun. Bugün Türkiye eski Türkiye değil, yeni Türkiye olduğunu ispatladı. Vatandaşımız tek başına iktidarın ancak bu millete hizmet edebileceğini göstermiştir" diye konuştu. 

Demirbaş, seçim öncesi yoğun ve titiz bir çalışma gerçekleştirdiklerini, teşkilatta görev alan tüm partililerin sorumluluk bilinci içinde hareket ettiklerini belirterek bunun karşılığını da aldıklarını vurguladı. 

Çubuk'ta Cumhuriyet tarihinden bu tarafa çok partili dönemler arasında yapılan genel seçimlerde hiç bu kadar bir partiye yüksek oy çıkmadığının altını çizen Demirbaş, aldıkları oy oranı ile AK Parti olarak ilçelerinde önemli bir rekoru kırdıklarını da sözlerine ekledi.