Oflu Gençlik Hareketi Derneği'nden eğitime destek

Oflu Gençlik Hareketi Derneği'nden eğitime destek
Oflu Gençlik Hareketi Derneği'nden eğitime destek
ANKARA (AA) - Oflu Gençlik Hareketi Derneği üyeleri, Ankara'nın Çubuk ilçesine bağlı Akkuzulu Mahallesi'nde bulunan Akkuzulu İlkokulunda tadilat...

ANKARA (AA) - Oflu Gençlik Hareketi Derneği üyeleri, Ankara'nın Çubuk ilçesine bağlı Akkuzulu Mahallesi'nde bulunan Akkuzulu İlkokulunda tadilat çalışmalarına katkıda bulundu.

Ankara'da yaşayan Oflu gençlerin bir araya gelerek kurduğu Oflu Gençlik Hareketi Derneği üyeleri, ilçe merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta Akkuzulu Mahallesi'nde bulunan ilköğretim okulundaki tadilat çalışmalarını yaklaşık bir haftalık çalışmanın ardından tamamladı. 

Okulu gezen Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, eğitime katkılarından dolayı gençlere teşekkür ederek, "Okulda tadilat başlamıştı, geri kalan kısmını da gençlik hareketi tamamladı. Biz de bugün buraya geldik ve gerçekten okulumuzun pırıl pırıl olduğunu gördük. Bu harekete çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da farklı yerlerde bu hizmetlerin devamını görmek istiyoruz" dedi.

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan da gördüğü manzara karşısında duygulandığını belirterek, "Gençlerimizin böyle bir örnek çalışması gerçekten takdire şayandır. Bir kere daha teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Oflu Gençlik Hareketi Dernek Başkanı Nizam Demircioğlu, kahvehanelerde ve kulüplerde boş vakit geçirmenin yerine insanlara faydalı olmak için bir araya geldiklerini aktardı.

Yenilenen okulun, öğrenciler tarafından da çok beğenildiğini ifade eden Akkuzulu İlkokulu Müdürü Ali Ağırkaya ise emeği geçenlere teşekkür etti.


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  Bugün

  ,

  manzara

  ,

  ilçe