Otomotiv esnafı sevgi evleri çocuklarıyla buluştu

Otomotiv esnafı sevgi evleri çocuklarıyla buluştu
Otomotiv esnafı sevgi evleri çocuklarıyla buluştu
ANKARA (AA) - Ankara S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşleri Yapı kooperatifi üyeleri, sevgi evlerinde kalan kimsesiz çocuklar ile protokol ve iş...

ANKARA (AA) ? Ankara S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşleri Yapı kooperatifi üyeleri, sevgi evlerinde kalan kimsesiz çocuklar ile protokol ve dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

Galerici esnafının bir araya gelerek kurduğu yapı kooperatifi üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı'na bağlı Saray Sevgi Evleri'ndeki çocuklar ile protokol ve iş dünyasının tanınmış isimlerini bir araya getirdi.

Kooperatif üyeleri Esenboğa Yolu üzerindeki kendilerine ait şovumda bir araya geldikleri çocuklarla yemek yiyip sohbet ettiler.

Yemekte konuşan Ankara Motorlu Araç Satıcıları ve Otonomi Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erkoç, Otonomi'nin hayata geçirilmesinde ve bu seviyeye getirilmesinde kendilerine destek olan herkese üyeleri adına teşekkür ettiğini söyledi.

Konuşmasının devamında 7 Haziran seçimlerinin ardından oluşan belirsizliğin kendilerini ve iş dünyasını olumsuz yönde etkilediğini dile getiren Erkoç, şunları kaydetti:

''7 Haziran seçimleri sonuçları bakımından iyi değerlendirilmelidir. Görülüyor ki atılacak olumlu adımlar sayesinde toplumsal bir kazanımın eşiğindeyiz. Devletin devamlılığı ilkesiyle çoğulcu bir yaklaşımla kurulacak yeni hükümet, toplumsal kazanımlarımızın artarak devam etmesini sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki birlik ve beraberlikte kuvvet, ayrılıkta ise sıkıntı vardır.''  

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci de, alınan oyların hiçbirinin partilerin gerçek oyu olmadığını söyledi.

İş dünyasının biran önce hükümetin kurulmasını beklediğini vurgulayan Bezci, ''Partiler biran önce hükümeti kurması gerekiyor. Hiçbir partinin anlaşmamam gibi bir lüksü yoktur. Odamıza kayıtlı tüm üyelerimiz hükümetin kurulmasını bekliyor'' diye konuştu.

Yemeğe Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ve diğer davetliler katıldı.