Polatlı Belediyesi personeline eğitim semineri

Polatlı Belediyesi personeline eğitim semineri
Polatlı Belediyesi personeline eğitim semineri
ANKARA (AA) - Polatlı Belediyesi personeline etkili iletişim ve beden dili eğitimi verildi.Polatlı Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen...

ANKARA (AA) - Polatlı Belediyesi personeline etkili iletişim ve beden dili eğitimi verildi.

Polatlı Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen programda eğitim uzmanı akademisyen Tarkan Zengin, davranış biçimleri, etkili iletişim kurma, beden dili ve davranış biçimleri hakkında bilgiler verdi.

Beden dilinin önemine değinen Zengin, "Uluslararası ilişkilerde özellikle gelişmiş ülkeler beden dilini çok iyi kullanarak dünyaya üstün oldukları mesajını iletmektedirler" dedi.

Polatlı  Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ise daha iyi hizmet için personel eğitimine ağırlık verdiklerini belirterek, "Günümüzde belediyecilik, çöp toplamak, kaldırım yapmak, parklar oluşturmaktan çok daha ötesidir. Belediyecilik, insanımızın gönlüne girmektir.  Belediyenin girişindeki çalışandan, temizlik hizmetlerinde gece boyu caddemizi temizleyen personelimize kadar tüm çalışanlarımız belediyemizi temsil etmektedir. Gayemiz, tüm belediye personelinin bu bilinçle, varlık sebebimiz Polatlı halkına velinimet olarak bakması, hizmet üretmesidir. İstiyoruz ki tüm personelimiz belediyemizin gülen yüzü olsun" diye konuştu.