Polatlı'da her sabah çorbalar Belediyeden

Polatlı'da her sabah çorbalar Belediyeden
Polatlı'da her sabah çorbalar Belediyeden
-Polatlı Belediyesi, hemşerilerine çorba ikramında bulunuyor

ANKARA (AA) - Polatlı Belediyesi şehirde ikamet edip her sabah başka kentlere işe giden hemşerilerine çorba ikramında bulunuyor.

 Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ankara'ya ve başka şehirlere tren ve otobüslerle işe giden hemşerilerine çorba ikramında bulundu.

  Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, yaptığı açıklamada, şehir dışına çalışmaya giden hemşehrilerine sıcak çorba ikram ederek onların gönüllerini ısıttıklarını söyledi.

 Başkan Yıldızkaya, "Sabahın çok erken saatlerinde, gün ışımadan başta Ankara olmak üzere trenle, otobüsle çalışmaya giden kardeşlerimize Cumhuriyet Meydanında, Polatlı Garın önünde sıcak çorba ikramında bulunuyoruz.  Biz de onlara sabahın ayazında, soğuğunda bir bardak sıcak çorbayı vermekten çok mutluyuz, hemşerilerimiz de çok mutlular. Belediye olarak 1 aydır sıcak çorba ikramında bulunuyoruz. Bütün hemşerilerimize afiyet olsun diyorum" dedi.

  Trenle her sabah Ankara'ya giden Fazlı Ayık ise "10 yıldır her sabah Ankara'ya gidip geliyorum. Polatlı'da böyle uygulama görmedim. Sabahın erken saatinde sıcak çorbayla içimizi ısıtan, gönlümüzü ısıtan Mürsel Başkan'a teşekkür ediyorum. Hem karnımız doyuyor hem samimiyetimiz artıyor" diye konuştu.

 Minibüs Şoförü Yakup Yalçın da "Sabah ilk seferimize çıkarken buradan çorbamızı alıyor, içerek vatandaşları taşıyoruz. Polatlı Belediyemizin hizmetinden çok memnunum, Allah razı olsun" ifadesini kullandı.

Ayakkabı boyacısı Arif Kadir Yalçın ise "Belediyenin sabahları ücretsiz çorba vermesinden çok memnun oluyorum. Ayakkabı boyacısıyım tezgahı açmadan buraya gelip çorbamızı içiyoruz" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Ankara

  ,

  Belediye

  ,

  Sabah

  ,

  Ayakkabı

  ,

  başkan

  ,

  sıcak