Saadet Partisi aracının camı kırıldı

Saadet Partisi aracının camı kırıldı
Saadet Partisi aracının camı kırıldı
ANKARA (AA) - Ankara'da seçim çalışması yapan Saadet Partisi milletvekili adayı Mehmet Nedim Aslan'ın fotoğraflarının bulunduğu...

ANKARA (AA) - Ankara'da seçim çalışması yapan Saadet Partisi milletvekili adayı Mehmet Nedim Aslan 'ın fotoğraflarının bulunduğu aracın camı kırıldı.

Saadet Partisi'nden yapılan açıklamaya göre, partinin Ankara milletvekili adayı Mehmet Nedim Aslan, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Nuri Gülcü ve bazı partililer seçim çalışması kapsamında Bahçeli 7. Caddede esnaf ziyareti gerçekleştirdi. 

Çalışmalarını başka bir bölgede gerçekleştirmek üzere ayrılan partililer, seçim logolarının bulunduğu aracın bir camının kırıldığını fark etti. 

Saadet Partisi Ankara milletvekili adayı Aslan, olaya ilişkin, "Bahçeli 7. Cadde'de seçim çalışmasından sonra aracımıza döndüğümüzde bir camının kırılmış olduğunu gördük. Keşke yapmasalardı, kötülük yapmasalardı. Biz yine de bu kötülüğü yapan insanları seviyoruz. Çünkü iyiliği bilselerdi bu kötülüğü yapmayacaklardı. Biz iyiliği anlatmaya devam edeceğiz" ifadesini kullandı.